אספקה ומשלוחים


הזמנות של פריטים הנמצאים במלאי יסופקו ללקוח רק לאחר ביצוע התשלום במלואו, לכתובת שהמזמין סיפק בעת ההזמנה, עד 21 ימי עסקים, אלא אם כן צוין אחרת באתר . 
אספקת המוצרים הנעשית על ידי חברת המשלוחים, תהיה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים.
מחירי משלוחים יופיעו בעמוד בחירת אפשרות המשלוח וישולם בנוסף לתשלום בגין המוצר. 
בדף התשלום ניתן יהיה לבחור בין שיטות המשלוח השונות בהתאם לפריט המוזמן.
במידה ומדובר בפריט חריג בגדלו או במשקלו, ו/או במידה והפריט שביר ו/או זקוק להובלה מיוחדת, יתכן ויהיה צורך במשלוח באמצעות שירותי מוביל. במקרה כזה מחיר המשלוח יתואם מול המזמין.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.
במכירה בתשלומים, רשאית החברה לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
עבור ישובים בודדים ו/או ישובים מחוץ לטווח האזור בו פועלת חברת המשלוחים, יעשה תיאום טלפוני לגבי דרך הגעת המוצר ליעדו.
בעת ההזמנה יש להקפיד כי פרטי הכתובת למשלוח נכונים ומספר הטלפון תקין לתיאום האספקה.
דמי המשלוח המצוינים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל.
במקרה ש הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל כאמור, תהיה החברה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, עשוי המוצר להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכיוצ"ב , ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח.
איסוף עצמי ללא עלות  וככל שהדבר אפשרי לגבי הפריט הנרכש מתאפשר בתיאום מראש מול בית העסק בטלפון: 052-4499809 /  08-9220928
במידה ובחר המזמין באפשרות איסוף עצמי, אין החברה אחראית על כל נזק שיכול להגרם מרגע עזיבת הפריט את מחסן החברה. באחריות הלקוח לבדוק את תקינות הסחורה.
במידה ונבחרה האפשרות לאיסוף עצמי, איסוף המוצר חייב להתבצע בתוך 21 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. לקוח אשר ביצע הזמנה למוצר כלשהו ממוצרי החברה לא יאסוף את המוצר עד המועד האמור, ייחשב הדבר כהודעת הלקוח בדבר ביטול העסקה והחברה תהא רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול כמפורט בחוק הגנת הצרכן היינו; דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מבניהם. נעשתה העסקה בכרטיס אשראי וחברת כרטיסי האשראי או גוף אחר שעמו התקשרה החברה לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאית החברה לחייב את הלקוח גם בתשלום שנגבה ממנה.
לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח.
במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט מהחנות, באחריותו לתאם מראש את איסוף המוצרים עם החברה.
החברה עושה ככל יכולתה על מנת לעדכן באתר את המוצרים החסרים במלאי. עם זאת יתכן כי מוצר החסר במלאי מופיע באתר כזמין לאספקה. החברה לא תהייה אחראית בשום מקרה לנזק כלשהוא שנגרם ו/או העשוי להיגרם בשל אי אספקת המוצר.
על הלקוח להודיע מיידית לספק אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת בזאת.
כאשר משלוחים נעשים באמצעות חברות שילוח חיצוניות, אין החברה אחראית על עיכובים הקשורים בחברות השילוח. אך עם זאת, ניתן לפנות אלינו טלפונית לכל הבהרה או שאלה.
במידה והפריט מסופק פגום, יכול המזמין לסרב לקבל את הסחורה או ליידע את החברה.
הבהרות:
ימי עסקים הינם ימי א'-ה', לא כולל ימי שיש, שבת, ערבי חג, חגים וימי שבתון.
יום ההזמנה אינו נחשב בימי העסקים.
כתובת לאיסוף עצמי: ברקת 133ב נעלה.
לקוח שתואמה מולו הובלה והוא אישר את היום וטווח השעות ולא היה נוכח בכתובת היעד (הוא או מישהו מטעמו) בעת הגעת ההובלה, יחויב על ההובלה. במקרה כזה הקונה יוכל לשלם על הובלה בתאריך חדש (בתשלום נוסף) או להגיע לחנות ולאסוף את המוצר משם.
קניה מהנה!